Rescuemagazine | Barczewo 2016
10749
single,single-portfolio_page,postid-10749,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

Barczewo 2016

About This Project

Mistrzostwa w Ratownictwie – Barczewo 2016

 

Ratownicy z całej Polski będą rywalizować między sobą podnosząc jednocześnie swoje umiejętności i kwalifikacje. Ogólnopolskie Mistrzostwa w Ratownictwie w Ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy to pełna nazwa imprezy, która odbyła się w Barczewie w dniach 17-19 czerwca.

 

W ubiegłorocznych mistrzostwach udział wzięło prawie 130 zawodników reprezentujących 32 zespoły z całego kraju. Pierwszego dnia odbyły się seminaria, test wiedzy, konkurencja kondycyjna – cross fit oraz 2 scenki związane z wypadkiem masowym. W sobotę przez blisko 12 godzin zawodnicy sprawdzali się w 16 konkurencjach rozlokowanych na terenie gminy Barczewo. Zadania sprawdzały zakres wiedzy o KPP oraz umożliwiały sprawdzenie się w ekstremalnych warunkach terenowych.

 

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Ratownictwie w Ramach KPP – Barczewo 2016 odbyły się w dniach 17-19 czerwca na terenie gminy Barczewo. Baza noclegowa ulokowana była w miejscowości Dadaj. Szczegółowe informacje na stronie strażaków z Barczewa.

 

Specjalnie dla naszych czytelników przygotujemy relację i mnóstwo zdjęć, które umieścimy w naszej galerii.

Category

Patronaty