Rescuemagazine | Oberaigner Offroad Days 2015
9021
single,single-portfolio_page,postid-9021,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

Oberaigner Offroad Days 2015

About This Project

logo-ood

 

W dniach 17-19 czerwca 2015 redakcja Rescue Magazine objęła patronatem medialnym ogólnopolski event – Oberaigner Offroad Days 2015. Spotkanie odbyło się we Włościejewkach na torze AUTODROM 4×4.

 

Pierwsza edycja była zorganizowana przy wsparciu generalnych importerów Mercedes – Benz Polska i General Motors Poland.

 

W trakcie dwudniowej prezentacji klienci mogli zapoznać się z budową, konstrukcją, wymogami eksploatacji oraz możliwościami zabudowy pojazdów wyposażonych w naszą technikę, jak również dokonać testu mobilności w terenie. Event wzbogacony został prezentacjami produktów firm współpracujących z firmą Oberaigner Automotive GmbH. Spotkanie zawierało prezentacje zarówno statyczne, jak i praktyczne (konwencja terenowo – obozowa), oraz specjalny pokaz dronów firmy FLYTECH Solution i robotów firmy PIAP.

Chcielibyśmy, aby Oberaigner Offroad Days stał się imprezą cykliczną, która organizowana co roku przy współudziale i wsparciu naszych partnerów, stanie się stałym punktem w kalendarzu użytkowników pojazdów klasy VAN.

 

Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń ze strony producentów, handlowców i użytkowników, zmierzająca do stworzenia wysokiej jakości produktu, spełniającego wymagania klienta. Obecni byli również przedstawiciele mediów branżowych.

 

A tak event ocenili zaproszeni partnerzy

 

„W imieniu zespołu PIAP pragnę złożyć serdeczne podziękowania za zaproszenie nas jako partnera do udziału w tym jakże ciekawym przedsięwzięciu, dzięki któremu mogliśmy nawiązać nowe oraz zacieśnić już istniejące kontakty biznesowe oraz bardzo aktywnie i mile spędzić czas w gronie specjalistów i fachowców.
Z rozmów z gośćmi, którzy uczestniczyli w „Oberaigner Offroad Days 2015” wynika, że ich zdaniem było to bardzo interesujące, bezbłędnie i fachowo przygotowane przedsięwzięcie, dzięki któremu mogli oni zapoznać się z szeroką gamą produktów specjalnych, ich specyficznymi właściwościami i możliwościami, oraz że chętnie wzięliby udział w kolejnym tego typu evencie. – Andrzej Woźniak, Państwowy Instytut Automatyki Przemysłowej

 

„Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaproszenie na tak ciekawe wydarzenie. Mam nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania oraz że Państwa goście byli zainteresowani naszą technologią” – Michał Wojas, Fly Tech Solutions Sp. z o.o

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z imprezy. Uważamy zgodnie, że tego typu przedsięwzięcia są potrzebne, gdyż podczas bezpośrednich kontaktów na neutralnym gruncie najwięcej możemy uzyskać informacji dotyczących zapotrzebowania na sprzęt specjalistyczny” – Natalia Prądzyńska , Jakusz Sp. z o.o.

Category

Patronaty