Rescuemagazine | TCCC Paramedyk SPAP Gdańsk 2016
11040
single,single-portfolio_page,postid-11040,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

TCCC Paramedyk SPAP Gdańsk 2016

About This Project

„PARAMEDYK” to jedyna, organizowana w Polsce, impreza dedykowana ratownictwu taktycznemu i jednostkom specjalnym. Najbliższa edycja już w dniach 27 – 30 września 2016 r. w Gdańsku.

 

Ubiegłoroczna edycja składała się z 8 zadań, które różniły się stopniem trudności i wymagały dużej kreatywności zawodników. Sędziowie jak zawsze perfekcyjnie czuwali by ocenić poprawność wykonania zadania.

 

Z roku na rok impreza gromadzi rzeszę osób dla których ratowanie życia jest istotnym elementem ich codzienności. Organizatorzy, funkcjonariusze, żołnierze, sędziowie, sponsorzy, zaproszeni goście no i oczywiście pozoranci. Wszyscy tworzymy wyjątkowy klimat tej niepowtarzalnej imprezy.

 

Nasza redakcja znajdzie się w gronie uczestników jako jedna z nielicznych ekip. Objęliśmy patronatem to wydarzenie. Na łamach Rescue Magazine przeczytasz to co będzie działo się już we wrześniu w Gdańsku. A będzie…

 

A tym czasem relacja filmowa z zeszłego roku
https://www.youtube.com/watch?v=Cyoi-7PQuMU

 

Zdjęcia realizowała Taya Photocatcher.

Category

Patronaty