Rescuemagazine | WRSPS 2016
10609
single,single-portfolio_page,postid-10609,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

WRSPS 2016

About This Project

 

W dniach 2 – 4 czerwca 2016 roku odbyła się pierwsza edycja międzynarodowych targów World Rescue Services & Public Safety w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie – największym ośrodku wystawienniczym w Polsce.

Misją World Rescue Services & Public Safety jest szerzenie wiedzy i podnoszenie poziomu umiejętności specjalistów, służb mundurowych i ludności cywilnej z zakresu bezpieczeństwa, ratownictwa, pożarnictwa i higieny pracy. Dlatego podczas targów WRSPS kładziony jest szczególny nacisk na innowacyjne produkty i rozwiązania firm krajowych oraz zagranicznych.

 

World Rescue Services & Public Safety łączy ze sobą wystawy najnowszych technologii oraz trendów z branży służb ratowniczych i bezpieczeństwa publicznego ze sprzedażą bezpośrednią w trakcie trwania targów.

 

Była to wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowocześniejszymi i innowacyjnymi produktami oraz rozwiązaniami dla służb ratowniczych i bezpieczeństwa publicznego. Specjaliści z każdej branży poprowadzili wykłady, intensywne warsztaty i panele dyskusyjne. Targi zostały podzielone na 4 moduły: Warsaw Rescue dla służb ratowniczych, Warsaw Safety dla zapewnienia bezpieczeństwa pracy, Warsaw Security poświęcone systemom zabezpieczeń oraz Warsaw Fire Protection dla branży ppoż. i strażackiej.

Category

Patronaty