Rescuemagazine | Zawody medyczne dla grup paramilitarnych
10139
single,single-portfolio_page,postid-10139,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

Zawody medyczne dla grup paramilitarnych

About This Project

W dniach 17-19 czerwca 2016, na wrocławskim poligonie Sołtysowickim, odbędą się pierwsze w Polsce zawody medyczne dla grup paramilitarnych. Uczestnicy będą musieli w jak najkrótszym czasie przebyć dwie pętle taktyczne. Na trasie pętli organizator, czyli Wrocławski Oddział Ratowniczo Taktyczny, umieści stacje, gdzie drużyny biorące udział w zawodach będą musiały stawić czoła zadaniom medycznym w zróżnicowanym taktycznie środowisku.

 

Nad przebiegiem imprezy będą czuwać zespoły sędziowskie składające się z przedstawicieli czołowych firm konsultingowo-szkoleniowych w Polsce, a które będą czuwać nad uczestnikami i oceniać ich zadania. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli wziąć udział w seminariach zorganizowanych przez medyków z jednostek specjalnych i innych zaproszonych gości, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach z zakresu medycyny pola walki. Zawody dają też możliwość zapoznania się z ofertą szkoleniową firm, a także sklepów medycznych.

 

Głównym organizatorem imprezy jest Wrocławski Oddział Ratowniczo Taktyczny, W.O.R.T. działający w ramach ogólnopolskich struktur Formacji SGO. Oddział specjalizuje się w ratownictwie taktycznym oraz działaniach typu HRT (Hostage Rescue).

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Category

Patronaty